Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Preparaty biobójcze /

Preparaty biobójcze

W naszej ofercie znajdą Państwo również preparaty biobójcze. Dezynfekcja stała się dużo bardziej rozpowszechniona od początku epidemii, lecz w niektórych branżach była ona codziennością już wcześniej, na przykład w gastronomii, medycynie, kosmetologii. Oferujemy produkty przeznaczone do dezynfekcji:

 • dłoni;
 • powierzchni płaskich;
 • powierzchni i przedmiotów (również mających kontakt z żywnością).

Aby zapewnić naszym klientom wybór, preparaty przez nas produkowane bazują na dwóch składnikach:

 • aktywnym chlorze,
 • alkoholu etylowym.

Mogą państwo u nas zakupić:

 • DEZYNFEKTOR – żel antybakteryjny do rąk na bazie alkoholu etylowego
 • ETANOZAUR – preparat do dezynfekcji płaskich powierzchni na bazie alkoholu etylowego
 • ETANAZOL – płyn do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu etylowego
 • PURYNATOR – preparat do dezynfekcji przedmiotów i powierzchni na bazie aktywnego chloru

Opis dostępnych preparatów

DEZYNFEKTOR

DEZYNFEKTOR to żel antybakteryjny do rąk na bazie alkoholu etylowego. Wyposażony jest w specjalny dozownik pozwalający na łatwą aplikację pojedynczej dawki. Bardzo wydajny! Preparat zawiera w swoim składzie 70% substancji aktywnej. Dodatkowo w jego skład wchodzi:

 • gliceryna – zapobiega wysuszaniu skóry rąk
 • wyciąg z aloesu – działa kojąco na skórę
 • naturalne olejki eteryczne – posiadają dodatkowe właściwości antybakteryjne oraz nadają przyjemnego zapachu

Dostępność w różnych wariantach oraz hurtowo!

 • dozownik 50ml/ 100ml /150ml
 • hurtowo – dozownik 150ml w ilościach 5x, 10x, 20x, 30x, 50x i 100x.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Bezpieczny i niewysuszający żel do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu etylowego.

Substancja czynna: Alkohol etylowy 70g/100g.

Sposób stosowania: Delikatnie nacisnąć przycisk i rozprowadzić preparat na dłoniach. Nie wymaga spłukiwania. Wysokiej klasy opakowanie typu airless pozwala na kompletnie wykorzystanie produktu, poprzez tłoczek działający na zasadzie podciśnienia, który wypycha żel. Nie ma konieczności mocnego dociskania przycisku ponieważ już niewielka ilość preparatu wystarczy, aby skutecznie odkazić dłonie.

ETANOZAUR

ETANOZAUR to preparat, który wykorzystuje się do dezynfekcji powierzchni płaskich. Główną substancją aktywną preparatu jest alkohol etylowy, który dzięki wysokiemu stężeniu skutecznie pozwala usuwać wirusy i bakterie. Jest alternatywą dla środka, którego aktywną substancją jest nadtlenek wodoru – „Purynatora”. Odpowiednie stężenie wynoszące 70% i dodatek zapachowych olejków eterycznych sprawiają, że środek doskonale sprawdza się jako preparat biobójczy. Posiada pozwolenie o numerze 0315/TP/2020

Dostępność w różnych wariantach!

 • butelka z rozpylaczem 0,5 l / 1 l
 • kanister 5 l

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Całkowicie bezpieczna dla ludzi i zwierząt dezynfekcja powierzchni, niewymagająca spłukiwania.

Substancja czynna: Etanol, WE: 200-578-6, CAS: 64-17-5, zawartość: 70g/100g Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy.

Sposób stosowania: Aby wykonać dezynfekcję powierzchni należy rozprowadzić substancję na dezynfekowanej powierzchni. Nie spłukiwać

ETANAZOL

ETANAZOL jest płynem dezynfekującym do rąk, stworzony został na bazie alkoholu etylowego. Skutecznie zabija wirusy i bakterie, w tym wirusa SARS-CoV-2. W składzie butelki ze spryskiwaczem znajduje się 70% alkoholu etylowego odkażającego ręce, olejki eteryczne i gliceryna, która zapobiega nadmiernemu przesuszeniu skóry dłoni. Tak wysokie stężenie substancji aktywnej pozwala na osiągnięcie dobrych rezultatów w eliminacji wirusów i bakterii. Nasz produkt posiada pozwolenie o numerze – 0317/TP/2020

Dostępne różne pojemności!

 • płyn, butelka ze spryskiwaczem 0,5 l /1 l
 • płyn, kanister 5l

Dostępny jest również preparat ETANOZOL w formie żelu w kanistrach o pojemności 5 litrów. Jest to legalny preparat biobójczy o numerze pozwolenia 0309/TP/2020. Możliwy zakup hurtowy i negocjacja warunków sprzedaży.

 • żel, kanister 5 l

PODSTAWOWE INFORMACJE

Skuteczna i bezpieczna dezynfekcja rąk, pozwalająca osiągnąć wysoką skuteczność w odkażaniu dłoni.

Substancja czynna: 70g alkoholu etylowego/100g

Sposób użycia: Jedną dozę produktu nanieść na suchą skórę dłoni i rozprowadzać przez około 30 sekund. Nie spłukiwać.

PURYNATOR

PURYNATOR to preparat, który wykorzystuje się do dezynfekcji powierzchni i przedmiotów, nawet tych, które posiadają kontakt z żywnością. Główną substancją aktywną preparatu jest aktywny chlor, uwalniany przez podchloryn sodu, który skutecznie zwalcza wirusy i bakterie, również koronawirusa SARS-CoV-2. Może posłużyć do odkażania przedmiotów, powierzchni płaskich, klamek, stolików czy innych mebli. Nasz produkt biobójczy posiada pozwolenie o numerze – 0509/TP/2020

Dostępność w różnych wariantach!

 • aerozol 0,5 l / 1 l
 • kanister 5 l / 10x 5l w ofercie hurtowej (konieczny wcześniejszy kontakt pod numerem 501 648 097)

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Całkowicie bezpieczna dezynfekcja dla ludzi i zwierząt. Stosowana do odkażania przedmiotów i powierzchni, również tych posiadających kontakt z żywnością.

Substancja czynna: Aktywny chlor uwalniany przez podchloryn sodu, zawartość 0,7g/100g

Sposób stosowania: Aby wykonać dezynfekcję produktów mających kontakt z żywnością, należy rozprowadzić substancję na dezynfekowanej powierzchni, a następnie przemyć wodą. W przypadku reszty przedmiotów preparat jedynie rozprowadzić i pozostawić. Stosować rękawiczki ochronne podczas pracy z produktem.

Wszystkie preparaty zostały wyprodukowane przez firmę IVICHEM, będącą specjalistą w produkcji preparatów chemicznych do zastosowania w sprzętach elektrycznych. Dzięki produkcji preparatów biobójczych i dezynfekujących możemy zaspokoić ogromny popyt na te produkty, spowodowany obostrzeniami związanymi z pandemią.